Żłobek Fabryczka (Kraków)

Żłobek Fabryczka
Fabryczna 3/1, Kraków

Żłobek Fabryczka jest niewielką, przytulną placówką, w której panuje domowa atmosfera. Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia. Oferujemy opiekę w godzinach 7:00- 17:30 we wszystkie dni robocze.   Żłobek Fabryczka został utworzony przez dwie nauczycielki wychowania przedszkolnego w lipcu 2017 roku. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, pełnego ruchu, tańca, muzyki, ekspresji plastycznej, doświadczeń. Miejsca, w którym dzieci będą się wspaniale bawić, jednocześnie ucząc każdego dnia czegoś nowego.   Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, które nabyłyśmy podczas pracy w przedszkolach. Obecnie w naszym żłobku opiekę nad dziećmi sprawują trzy wychowawczynie.   Nie dzielimy się na grupy wiekowe, gdyż wspólne przebywanie starszych i młodszych dzieci uczy umiejętności społecznych, samoobsługowych, czerpania pozytywnych wzorców.   W Fabryczce, każdego dnia staramy się, aby Państwa pociechy:   odkrywały wszystko, co jeszcze niepoznane w otaczającym ich świecie...

Zajęcia dodatkowe:

• logorytmika