Przedszkole Terefere (Kraków)

• animacje
  • internet
  • oczyszczacz powietrza

POSIADAMY WOLNE MIEJSCA, ZAPRASZAMY!

Przedszkole Terefere to wspaniałe, lokalne miejsce w nowej, rozwojowej części Krakowa jaką jest Prądnik Czerwony.  Przedszkole powstało jako kontynuacja znanych i cenionych w Krakowie trzech żłobków Terefere. Jesteśmy miejscem edukacji dziecka, w którym stawiamy na różnorodne metody nauczania i twórczą edukację. Jesteśmy miejscem otwartym, przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 lat do 6-go roku życia. Przedszkole Terefere to miejsce, które ma wielokulturowy charakter, zapraszamy dzieci wszystkich narodowości oraz religii. Stawiamy na wzmacnianie naturalnego rytmu rozwojowego dziecka. Poprzez realizację programu MEN oraz liczne zajęcia zarówno te w ciągu dnia jak i te dodatkowe staramy się zaszczepiać w dzieciach zamiłowanie do ruchu, pasji do nauki, twórczości oraz szeroko pojętej muzykalności.  W Przedszkolu Terefere przystosowaliśmy dwie sale dydaktyczne, gdzie bawimy się, pracujemy i ćwiczymy. Grupy są malutkie i kameralne 11 i 13 osobowe. Podział na mniejsze...

Przedszkole Terefere to lokalne miejsce, gdzie najważniejsze jest Dziecko!

W kameralnym i życzliwym środowisku stawiamy na wzmacnianie naturalnego rytmu rozwoju każdego z naszych podopiecznych.

Uczymy szacunku i tolerancji do innych, zapoznajemy dzieci z różnymi kulturami oraz pokazujemy, jak żyją ludzie w innych częściach świata.

Zapewniamy dzieciom przyjazną, kameralną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę, zajęcia rozwojowe, plastyczne i muzyczne oraz przestronne, bezpieczne i kolorowe pomieszczenia.

Nieopodal Przedszkola Terefere znajduje się nasz prywatny plac zabaw oraz piękny Park Reduta!

Zapisz swoje Dziecko do Przedszkola Terefere!