Żłobek Terefere 1 (Kraków)

Żłobek Terefere 1
Plac Sikorskiego  4/1, Kraków

• catering na imprezy
  • animacje
  • internet
  • oczyszczacz powietrza

Żłobek Terefere 1 - to kameralny żłobek położony w sercu krakowskiego Starego Miasta przy placu Generała Sikorskiego. Jest pierwszą z czterech placówek utworzonych przez Centrum Psychologiczne Salvate. Otwarty w 2013 roku, nadal cieszy się bardzo dobrą opinią i co dla nas najistotniejsze, jest polecany przez Rodziców, których dzieci skorzystały z oferty placówki. Zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z opiniami zamieszczonymi na fanpag’u Żłobka Terefere: https://www.facebook.com/ZlobekTerefere1   Zapraszamy dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia. Oferujemy przyjazną, rodzinną i kameralną atmosferę (grupa liczy maksymalnie 15 dzieci-opiekują się nimi trzy wykwalifikowane opiekunki). W ramach zajęć prowadzimy warsztaty rozwojowe, plastyczne i muzyczne. Zapewniamy zdrową kuchnię oraz przestronne, w pełni przystosowane pomieszczenia: dwie sale zabaw plus oddzielną salę do spania dla dzieci, kuchnię oraz łazienkę. Nieopodal Żłobka znajduje się plac...