Przedszkole Wesoły Zakątek (Kraków)

Przedszkole Wesoły Zakątek
Pod Fortem 2, Kraków

• taniec nowoczesny

Przedszkole z oddziałem integracyjnym

Niepubliczne Przedszkole o profilu muzyczno-artystycznym WesołyZakątek Przedszkole Wesoły Zakątek to kameralne, niepubliczne przedszkole z rodzinną, przyjazną dziecku atmosferą.  Zapewniamy małe grupy (ok. 15 dzieci w grupie), w każdej pracuje dwóch nauczycieli. Przyjmujemy dzieci z trudnościami rozwojowymi, zapewniając wsparcie zespołu specjalistów oraz opiekę indywidualnego asystenta, jeśli zachodzi taka potrzeba. Uwzględniamy indywidualne potrzeby każdego dziecka, dlatego też w razie potrzeby nawiązujemy współpracę z odpowiednimi specjalistami, tak aby zapewnić dziecku adekwatną terapię i wsparcie. Uczymy naszych Podopiecznych akceptacji tego, że każdy z nas jest inny, możemy się różnić i mimo to przyjaźnić i dobrze ze sobą bawić.   Zależy nam na ścisłej współpracy z rodzicami, tak aby dzieci czuły się u nas jak w domu. Wiemy jak ważny wpływ ma muzyka i sztuka na rozwój dzieci, dlatego zapewniamy Naszym Przedszkolakom bogatą ofertę zajęć muzyczno-artystycznych....

W ramach czesnego oferujemy:

• zajęcia dydaktyczne bazujące na programie zatwierdzonym przez MEN
  • naukę języka angielskiego
  • rytmikę
  • taniec
  • zajęcia z logopedą
  • zajęcia indywidualne z logopedą dla dzieci u których występuje potrzeba pomocy logopedycznej
  • zajęcia indywidualne z psychologiem
  • dogoterapię
  • koncerty skrzypiec
  • gimnastykę ogólnorozwojową w ramach zajęć dydaktycznych
  • imprezy okolicznościowe: Mikołaj, Dzień Dziecka, Dzień Babci i Dziadka itp
  • naukę gry na pianinie – dla chętnych, dodatkowo płatne
  • religię – dla chętnych, dodatkowo płatne
  • ściankę wspinaczkową – dla chętnych, dodatkowo płatne
  • gimnastykę korekcyjną – dla chętnych, dodatkowo płatne