Przedszkole Domek Elfów (Warszawa)

Przedszkole Domek Elfów
Jana Żabińskiego 8, Warszawa

• kółko kulinarne
  • warsztaty dla rodziców
  • internet

Grupa 3-latków od 1499 PLN
Grupa 4-latków od 1499 PLN
Grupa 5-latków od 1499 PLN
Grupa 6-latków od 1499 PLN

Domek Elfów - Filia Warszawa Ursynów

Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:) Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się przy ul. Żabińskiego 8, przy Sadku Natolińskim. Jesteśmy   jednym z największych przedszkoli na Ursynowie . Na ponad 200 metrach kwadratowych powierzchni, nasi pełni pasji i życzliwości pedagodzy zadbają nie tylko o solidne przygotowanie Waszych dzieci do kontynuowania nauki w szkole, ale i umiejętność nawiązywania kontaktów oraz otwartość na wszystko, co nowe. Poza przygotowaniem przestronnych sal wyposażonych w wysokiej jakości urządzenia, w naszych planach jest stworzenie własnego placu zabaw przylegającego do budynku. Będzie to niewątpliwy atut na tle ursynowskich przedszkoli. Oddajemy w Państwa ręce przedszkole z doskonałą lokalizacją . Znajdziecie nas zaledwie 300 metrów od stacji metra Natolin oraz w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych przy ulicach Małcużyńskiego i Raabego. Samochodem...

W naszym przedszkolu w pełni realizujemy proces dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczy, korzystając m.in. z poniższych programów edukacyjnych:

• Program wychowania przedszkolnego „Trampolina” wyd. PWN
  • „DZIECIĘCA MATEMATYKA”- profesor Gruszczyk – Kolczyńskiej
  • „WYCHOWANIE FIZYCZNE W PRZEDSZKOLU” K. Wlaźnik
  • W pracy dydaktyczno – wychowawczej wykorzystujemy również elementy pedagogiki zabawy „Klanza” oraz zajęcia relaksacyjne, muzykoterapię i bajkoterapię
  • Edukację artystyczną uatrakcyjniamy poprzez organizowanie spotkań ze sztuką w teatrach, galeriach i muzeach oraz uczestnictwo w koncertach, odbywających się niejednokrotnie na terenie przedszkola. Dzieci zajmują miejsca na podium praktycznie w każdym konkursie, w którym zgłaszamy nasze uczestnictwo.

Zajęcia edukacyjne  w ramach czesnego:

• Język angielski codziennie
  • Sensoplastyka codziennie