Przedszkole Baby English Academy (Warszawa)

Przedszkole Baby English Academy
Klimczaka 8/2, Warszawa

• ceramika
  • matematyka

Grupa 3-latków od 1680 PLN
Grupa 5-latków od 1680 PLN
Grupa 6-latków od 1680 PLN

Placówka  dwujęzyczna, od 2009 roku wpisana do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych. Nasi Nauczyciele i Asystenci to grupa młodych i doświadczonych osób pełnych zapału, kochających spędzać czas z Dziećmi. U nas Dziecko jest otoczone uśmiechniętymi, życzliwymi i empatycznymi osobami, które potrafią uczyć, ale także czuć, współczuć i rozumieć.    Dlaczego nas polubicie? ... bo Wasz Skarb juz w przedszkolu zacznie mówić po angieslku ... bo zadbamy o emocje, zdrowie i dobre samopoczucie Waszej Pociechy, która będzie doskonale się bawić na własnym placu zabaw , zajadając smaczne i zdrowe posiłki , przygotowane w oparciu o wytyczne dietetyka ... bo damy Wam poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Wasze Dziecko będzie spędzało czas w warunkach zbliżownych do domowych, w kameralnej grupie . Nasz własny lokal wyposażony jest w wentylację i filtry antysmogowe ... bo damy Dziecku czas na zabawę, przeżywanie emocji, doświadczanie, na znalezienie własnego...

Realizujemy programy edukacyjno-wychowawcze:

- Podstawa Programowa MEN

- Język Angielski z Native Speakers, metodą immersji językowej

- "Matematyka Dzięcięca" E.Gruszczyk - Kolczyńskiej

- Podstawy Kodowania

- "Ruch Rozwijający" W.Scherborne

- Thening Uważności "Spokój i uważność żabki"