Żłobek Integracyjny Terefere 2 (Kraków)

Zdunów 18c/1, Kraków

Udogodnienia

• korektywa
  • catering na imprezy
  • animacje
  • internet
  • oczyszczacz powietrza

Żłobek Integracyjny Terefere 2 Ruczaj to ciepły, przyjazny, lokalny żłobek integracyjny , w którym każde Dziecko poczuje się bezpiecznie, komfortowo i będzie mogło rozwijać się pod okiem sprawdzonej i wykwalifikowanej kadry. Głównym naszym celem było stworzenie miejsca, w którym swój czas wspólnie spędzają dzieci pełnosprawne z dziećmi niepełnosprawnymi. Zależy nam, aby dzieci rozwijały swoją empatię, budowały dobre relacje z innymi, swobodnie się czuły oraz wesoło bawiły ze swoimi rówieśnikami- bez względu na różnice.       Terefere powstało także z myślą o Mamach , które po okresie pozostawania z małym dzieckiem w domu, zdecydowały się na powrót do pracy, aby z pełny zaufaniem mogły powierzyć nam swoje pociechy.     Oferujemy dzieciom dwie przestronne sale do zabaw oraz zaplecze do zajęć rehabilitacyjnych i Integracji Sensorycznej. Posiadamy pomieszczenie kuchenne, w którym wydawane są posiłki przygotowywane przez firmę prowadzącą ekologiczny catering,...

Prowadzimy warsztaty rozwojowe, umuzykalniające, rytmiczno-ruchowe i plastyczne - dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

W Terefere istotna jest dobra zabawa, bezpieczeństwo, kreatywność oraz wzmacnianie indywidualnych  zainteresowań najmłodszych!