Przedszkole I Żłobek Niepubliczne Luppo Puppo (Wrocław)

Słonimskiego 1, Wrocław

Udogodnienia

• animacje
  • indywidualna opieka nad dziećmi

Chcemy, aby każdy dzień w życiu dziecka był radosny, pełen nowych doświadczeń na każdym etapie jego rozwoju.   Do dyspozycji oddajemy 4 nasze placówki: ul. Słonińskiego 1, Promenady Business Park, Zita C ul. Miłosza 15, Promenady Business Park, Zita D ul. Miłosza 13, Promenady Business Park, Zita D ul. Białowieska 99c, Port Popowice, Wrocław Szanowni Państwo, Wkrótce otwieramy kolejne placówki w nowych lokalizacjach: na przełomie lipca/sierpnia Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Językowo-Sportowe Luppo Puppo w West 4 Business Hub ul. Na Ostatnim Groszu 3 we Wrocławiu na przełomie sierpnia/września Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Językowo-Sportowe Luppo Puppo na Bulwarach Staromiejskich we Wrocławiu w 2. kwartale 2022 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Językowo-Sportowe Luppo Puppo we Wrocławiu przy ul. Wielkiej Przyjmujemy zapisy do nowej placówki przy ul. Miłosza 13 - zapraszamy do kontaktu z nami! Posiadamy...