Żłobek Wrocław MELODIA (Wrocław)

Żłobek Wrocław MELODIA
Jugosłowiańska 48, Wrocław

• indywidualna opieka nad dziećmi
  • własny ogród

Grupa mieszana
Przyjmujemy dzieci od roku do 3 lat.
od 1450 PLN

Nasz żłobek jest miejscem, w którym Państwa maluszek będzie otoczony troskliwą opieką doświadczonej i wykwalifikowanej kadry. Kochamy dzieci i staramy się dać im z siebie wszystko co najlepsze. Placówka opiekuje się najmłodszmi pociechami od roku do ukończenia 3 roku życia.

Jesteśmy żłobkiem kameralnym z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Prowadzimy wiele ciekawych i tematycznych zabaw dla dzieci. Promujemy zdrowy tryb życia, dlatego napewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dla dzieci w wieku 1.5 roku prowadzimy zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe. Mamy swój własny taras i ogród dla dzieci.

W tym roku Żłobek nie posiada dofinansowania ale rodzic może złożyć wniosek 400 Plus.

Czesne wynosi 1450 zł wpisowe 400 zł, wyżywienie dzienne 15 zł (śniadanie, zupa, drugie danie).

muzycznyzlobek.pl