Żłobek Wrocław MELODIA (Wrocław)

Żłobek Wrocław MELODIA
Jugosłowiańska 48, Wrocław

• indywidualna opieka nad dziećmi
  • własny ogród

Grupa mieszana
od 1010 PLN wolna od 2024-09-01

Rekrutacja 2024/2025: Ogłaszamy nabór na miejsca dofinansowane przez gminę Wrocław dla dzieci w wieku 12-18 miesięcy na rok szkolny 2024/2025.   Zapraszamy do Żłobka Melodia , kameralnej placówki we Wrocławiu , gdzie każde dziecko jest otoczone troskliwą opieką przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Opiekujemy się maluszkami od 1. roku życia do ukończenia 3 lat, oferując indywidualne podejście i mnóstwo miłości. W Żłobku Melodia prowadzimy wiele interesujących i tematycznych zabaw, promując zdrowy tryb życia. Dzieci w wieku od 1,5 roku mogą uczestniczyć w zajęciach muzycznych, plastycznych oraz ruchowych. Dysponujemy również własnym tarasem i ogrodem, co pozwala maluchom na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Oferta finansowa: -jednorazowa opłata roczna 600 zł -opłata za pobyt dziecka w żłobku (za miesiąc):1010 zł -opłata za wyżywienie (dziennie): 18 zł (śniadanie, II śniadanie, zupa, drugie danie, podwieczorek) -opłata za zajęcia dodatkowe poza podstawową...