Przedszkole Wesoła Chatka (Wołomin)

Przedszkole Wesoła Chatka
zobacz więcej (16)
Adres:
Wileńska 53B, Wołomin
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • korektywa
  • taniec nowoczesny
  • kółko kulinarne
  • imprezy tematyczne

Cennik

Grupa mieszana
z wyżywieniem
od 1000 PLN

Opis obiektu

Zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego Wesoła Chatka z siedzibą w Wołominie przy ulicy Wileńskiej 53B. Jesteśmy pozytywnym 😊 i wyjątkowym miejscem o nowoczesnym, zgodnym z najnowsza wiedzą z zakresu psychologii i neuropsychologii Przedszkolem. Wychowujemy w oparciu o metody psychologii pozytywnej, edukujemy poprzez  zabawę, korzystamy z elementów Edukacji Montessori. Wspieramy dodatkowo tam gdzie dostrzeżemy potrzeby. Jesteśmy stałym wsparciem dla Dzieci i ich Rodziców. Do każdego, zarówno Dziecka jak i Rodzica  podchodzimy indywidualnie. Przedszkole Wesoła Chatka powstało z myślą,  aby każde Dziecko rozwijało się tu po swojemu. We własnym tempie i w interesujących Go kierunkach. Na tym założeniu zbudowaliśmy naszą innowacyjną metodę. Zapewniamy opiekę, zachęcamy do rozwoju, pokazujemy różne ścieżki.  Inspirujemy, pobudzamy wyobraźnię i drzemiące w naszych Podopiecznych zdolności. Dyskretnie towarzyszymy naszym Małym Ekspertom w ich wzrastaniu, czerpiąc radość z Ich...

Galeria

Program nauczania

Wesoła Chatka to miejsce magiczne i unikatowe, w którym stworzyliśmy nowy wymiar edukacji przedszkolnej, pozaprzedszkolnej i pomocy terapeutycznej opartej na aktualnej wiedzy z zakresu psychologii pozytywnej ora wielu pokrewnych dziedzin. Korzystamy też z dobrodziejstw edukacji Montessori, umiejętnie wplatając je w nasz wyjątkowy chatkowy program edukacyjny.

W Wesołej Chatce dbamy o to, by potrzeba uczenia się pozostała w naszych Podopiecznych na zawsze. Tworzymy ciekawe zadania, zapewniamy materiały i wsparcie do ich wykonania. Dzieci uczą się u nas koncentracji, samodyscypliny i odporności na niepowodzenia. Robią to we własnym tempie, zgodnie ze swoimi możliwościami.

Patrząc holistycznie na potrzeby i uwarunkowania Dzieci, tworzymy przyjazny  Chatkowy Świat, w którym każde Dziecko i Rodzic znajdują ciepło i wsparcie. Łączymy wiele metod i form terapii aby możliwie najskuteczniej pomagać:-)

Kolorowanki