Żłobek Baby City (Warszawa)

Żłobek Baby City
Zielona 42a, Warszawa

• język hiszpański
  • ceramika
  • taniec nowoczesny
  • balet
  • basen
  • zajęcia teatralne
  • kółko kulinarne
  • matematyka
  • warsztaty dla rodziców

Grupa 2-latków od 2600 PLN

Baby City to więcej niż żłobek prywatny. Kierujemy się zasadą, że najważniejsze dla harmonijnego rozwoju maluszka są miłość, szacunek, ciepło i czas... Wspieramy jego wrodzoną ciekawość świata, rozwijamy poczucie własnej wartości i szacunku do innych.

Żłobek "Baby City" jest położone z zabytkowej części Sadyby rezerwacie przyrody wokół Jeziorka Czerniakowskiego.

Do dyspozycji Maluchów oddajemy przestronne, jasne pomieszczenia z dużymi salami zabaw, sypialniami i sanitariatami oddzielnymi dla każdej grupy. Do dyspozycji mamy ponad 800 m2 ogród z zabawkami, oraz ogród zimowy.

Nasi podopieczni bawią się i uczą w 3 grupach wiekowych od 1,5 do 2,5 lat. Dzieci ze żłobka Baby City mają pierwszeństwo przy przyjęciu do przedszkola.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie uwzględniające diety, przygotowywane w naszej kuchni na bazie zdrowych produktów.

Placówka jest czynna przez cały rok w godzinach 7.30 - 18.00.

www.baby-city.pl

"Dzieci są jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewać, poświęcać im uwagę, pielęgnować. W takich warunkach nasiona kiełkują, rośliny rosną a potem zakwitają"
- Shinichi Suzuki, Pod opieką miłości

Oferta programowa dla maluszków kładzie akcent na realizację ich potrzeb na każdym z etapów rozwojowych, poczynając od usprawnienia dużej i małej motoryki  a kończąc na rozwijaniu zmysłów, rozwoju emocjonalnym i na zaspokojeniu  bogatej sfery poznawczej u przyszłych przedszkolaków. W naszej pracy wykorzystujemy m.in.:
• Metodę Knillów
• Metody Integrowania zmysłów wg. Doroty Dziamskiej
• Elementy Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
• Elementy Kinezjologii Edukacyjnej Paula Dennisona

Od poczatku dzieci oswajają się z językiem angielskim poprzez metodę immersji, czyli pełnego zanurzenia w języku. W grupach żłobkowych nauczyciel anglojęzyczny przebywa z dziećmi przez 8 godz. dziennie.

W pracy opieramy się na założeniu, że:
• każde dziecko jest odrębną indywidualnością,
• każde dziecko posiada swoiste uzdolnienia i możliwości.
• samodzielność, sprawność ruchowa, rozwój umysłowy, emocjonalny, dojrzałość społeczna są budowane nie tylko poprzez działania wychowawcy, ale również rodzica w domu, w czym staramy się mu pomóc,
• wczesne rozpoznanie potrzeb i oczekiwań dziecka daje szanse na jego wszechstronny i optymalny rozwój. Pracuje z nami szereg specjalistów od wczesnego wspomagania rozwoju. Przeprowadzamy bieżące obserwacje i diagnozy.