Żłobek Sezamkowo (Warszawa)

Stanisława Miłkowskiego 2a, Warszawa

Grupa 2-latków od 1650 PLN
Grupa 3-latków od 1650 PLN

Jest to wyjątkowy żłobek w Warszawie. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość opieki, dbanie o indywidualny rozwój każdego dziecka, spokojne i bezpieczne miejsce. Naszym celem jest tworzenie miejsca pełnego akceptacji i poszanowania dla potrzeb każdego dziecka. Bardzo ważnym dla nas aspektem wychowania jest wzrastanie w atmosferze, wzajemnego szacunku i empatii. Naszą misją jest wychowanie szczęśliwych, mądrych, niezależnych i wszechstronnie uzdolnionych młodych ludzi. Kształtujemy u dzieci kompetencje społeczne i emocjonalnie niezbędne by odnosić sukces w przyszłości. Naszym priorytetem jest bezpieczne przywiązanie i podążanie za dzieckiem. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, naukę języków obcych, umiejętności społeczne i emocjonalne. Wnętrza w których dzieci przebywają są zaplanowane z uwagą i dbałością o szczegóły. Wyposażenie sal i wnętrz dla dzieci jest dostosowane do ich potrzeb, możliwości i aktualnego rozwoju. Bazujemy na materiałach...