Niepubliczne Przedszkole Złota Rybka (Warszawa)

Niepubliczne Przedszkole Złota Rybka
Kopijników  65A/67, 03-274 Warszawa

• kółko kulinarne
  • internet
  • oczyszczacz powietrza
  • parking
  • własny ogród
  • zajęcia sportowe

Przedszkole mieści się w wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynku. Posiada cztery sale z przyległymi łazienkami, które są estetyczne i funkcjonalnie dostosowane do wieku i rozwoju dzieci. Na terenie przedszkola jest ogród wyposażony w bezpieczny sprzęt i zabawki.

Niepubliczne Przedszkole Złota Rybka powstało w 2011 r. Placówka położona jest na granicy dzielnicy Białołęki i Targówka w sąsiedztwie osiedla  Bródno-Podgrodzie. Mieści się w budynku wolnostojącym i posiada dwa place zabaw o łącznej powierzchni 1000 m2. Do przedszkola uczęszczają dzieci od 2,5 do 6 – lat. Dzieci przebywają  pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli i przyjaznych im pracownikom obsługi. Organizujemy dla dzieci 4 posiłki w ciągu dnia: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek. Realizujemy program adaptacji trzylatków do przedszkola, którego głównym celem jest ułatwienie dzieciom przekroczenia progu przedszkola. W tym celu, w miesiącu lipcu i sierpniu, zapraszamy trzylatki Przedszkole dysponuje bogatą bazą środków dydaktycznych wykorzystywanych w codziennej pracy opiekuńczo- wychowawczo- dydaktycznej. Nasze działania zmierzają w kierunku jej ciągłego wzbogacania i doskonalenia. Przeprowadzane remonty i modernizacje pomieszczeń przedszkolnych podnoszą ich...

W tym czasie odbywają się zajęcia wychowawczo- dydaktyczne planowane przez nauczycielki, zabawy i zajęcia podejmowane z inicjatywy dzieci oraz zajęcia dodatkowe : Judo, Taniec, Zajęcia z podstaw programowania Code & Play. Ponadto  ramach rozszerzenia podstawy programowej prowadzone są przez nasze Panie nauczycielki następujące klubiki: Klubik plastyczny ,,Motylek”, Klubik kulinarny ,,Łasuchy”, Klubik teatralny ,,Spełnione marzenia”, Klubik relaksacyjny ,, Zen” , Klubik ,,Angielskie bajanie”