Przedszkole Pszczółka Maja (Warszawa)

Przedszkole Pszczółka Maja
Kąty Grodziskie  56, Warszawa

• taniec nowoczesny
  • kółko kulinarne

Przed podpisaniem umowy zapraszamy na bezpłatny tydzień, podczas którego Państwo i dzieci poznają nasze przedszkole :-)   Przedszkole czynne w godzinach 6.30 - 18.00   W naszym warszawskim przedszkolu proponujemy maluchom ciekawe zajęcia dodatkowe oraz warsztaty, za które nie pobieramy dodatkowych opłat. W zależności od warunków pogodowych staramy się codziennie wychodzić na dwór, nawet zimą. Dysponujemy dużym, przestronnym placem zabaw, przystosowanym do bezpiecznych zabaw.   Zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Nauczycielki naszego niepublicznego przedszkola w Warszawie posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe, uprawniające do pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.   Regularnie organizujemy liczne imprezy dla maluchów, takie jak Dzień Rodziny (piknik przedszkolny), święto pieczonego ziemniaka, Andrzejki, Mikołajki, Jasełka, bal karnawałowy czy Dzień Babci i Dziadka. Bierzemy również udział w ciekawych wycieczkach.   Dzieci...

Oferowane zajęcia dodatkowe w cenie czesnego:

• Język angielski
  • Rytmika