Przedszkole Dzieci Świata (Warszawa)

Przedszkole Dzieci Świata
Dywizjonu 303 141a, Warszawa

Grupa 2-latków od 1890 PLN
Grupa 3-latków od 1890 PLN
Grupa 4-latków od 1890 PLN

Przedszkole Dzieci Świata to miejsce całkowicie dostosowane do potrzeb dzieci. Nasze sale są kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające atest bezpieczeństwa. Dzieci do swojej dyspozycji mają w pełni wyposażony ogród.  Zapewniamy dzieciom edukacje polską oraz angielską na najwyższym poziomie. Od 2007r. nasze przedszkole dzisała na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 179/PN. Przedszkole Dzieci Świata zatrudnia wykwalifikowanych, młodych i pełnych entuzjazmu nauczycieli posiadających wiedzę z zakresu glottodydaktyki oraz dziecięcej matematyki.  Nasi nauczyciele to pełni ciepła, akceptacji i zrozumienia ludzie, którzy wiedzą jak ważne są pierwsze kontakty dziecka z przedszkolem. KREATYWNA KOMUNIKACJA:   W naszym Przedskzolu wdrożyliśmy modelowy program terapeutyczny dla dzieci z problemami komunikacyjnymi. Zapraszamy do nas...

Pracujemy w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, określoną przez MEN.

W nauce dzieci wykorzystujemy kolorowe karty pracy wydawnictwa Mac Edukacja, które są dostosowane do nowej podstawy programowej.