Przedszkole International Trilingual School of Warsaw - Karowa Campus (Warszawa)

Przedszkole International Trilingual School of Warsaw - Karowa Campus
Karowa 14/16, Warszawa

• język francuski
  • język hiszpański
  • taniec nowoczesny
  • matematyka
  • warsztaty dla rodziców

Grupa 2-latków od 2725 PLN
Grupa 3-latków od 2725 PLN
Grupa 4-latków od 2725 PLN
Grupa 5-latków od 2725 PLN
Grupa 6-latków od 2725 PLN

Grupy nauczane metoda imersji w języku angielskim, polskim. Do wyboru chiński lub hiszpański.

Przedszkole ITSW to placówka dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Posiadamy placówki w Warszawie oraz w Krakowie. Uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych to nauka poprzez zabawę. Zajęcia przygotowują przyszłych 6 latków do podjęcia nauki w szkole podstawowej – w jednym z wybranych systemów edukacyjnych (system brytyjski, amerykański, francuski, fiński, międzynarodowy IB lub polski) albo dalej w systemie trójjęzycznym. Trójjęzyczne przedszkole – kontynuacja nauki trzech języków Głównym celem edukacji przedszkolnej jest przygotowanie dziecka do bezkolizyjnego przejścia do następnego etapu – edukacji w szkole podstawowej. Dzieci rozwijają umiejętności społeczne, emocjonalne, poznawcze, szkolne i językowe, które pozwolą im na rozpoczęcie kolejnego etapu edukacyjnego. Oprócz nauki poprzez zabawę, wypracowujemy u dzieci codzienne nawyki, a także rozwijamy małą i dużą motorykę – tak ważną przy kształceniu pierwszych umiejętności szkolnych: czytania i pisania....

W przedszkolu realizujemy program edukacyjny, który opracowaliśmy sami i który pozwala naszym podopiecznym na kontynuację nauki w szkole podstawowej zgodnie ze standardami sześciu programów edukacyjnych:

• programu American Common Core
  • programu British National Curriculum (EYFS-Early Years Foundation Stage)
  • programu Finnish National Curriculum
  • programu francuskiego Programme d’Enseignement de l’Ecole Maternelle
  • polskiej podstawy programowej
  • programu IB (PYP-Primary Years Programme)

Każdy z powyższych programów ma mocne i słabe strony – porównanie standardów, które te 6 programów zakłada pozwoliło nam na określenie najwyższych standardów edukacyjnych dla każdego przedmiotu i dla danej grupy wiekowej. Według tych standardów pracujemy.

Program i tematy zajęć w przedszkolu są wspólne dla wszystkich trzech nauczanych języków.