Przedszkole Żyrafki Bemowo i Śródmieście (Warszawa)

Przedszkole Żyrafki Bemowo i Śródmieście
Obrońców Tobruku 38/U2, Warszawa

• zajęcia teatralne
  • matematyka
  • animacje

Misją naszego przedszkola Żyrafki jest stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom, w którym będą się czuły bezpiecznie, wyjątkowo i szczęśliwie.   Przedszkole Żyrafki to kamerlane miejsce. Przyjmujemy dzieci w wieku 2-6 lat.   Przedszkole Niepubliczne Żyrafki o profilu artystycznym w Warszawie powstało w sierpniu 2012 roku. Przedszkole zlokalizowane jest na terenie Dzielnicy Bemowo na Osiedlu Olszyna oraz na terenie Dzielnicy Śródmieście , przy ul. Inflancka 11/4.    Nasze przedszkole stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju. Ukierunkowuje i wspomaga rozwój dzieci, zgodnie z ich wrodzonym potencjałem i możliwościami.   Placówka gwarantuje ciekawy program edukacyjno–wychowawczy, rozszerzony o sztuki artystyczne, dzięki któremu nasze dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności, pozwalające sprostać wymaganiom, stawianym w szkole i dorosłym życiu. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia dzieciom opiekę oraz dba o bezpieczeństwo psychiczne, emocjonalne i...

POPRAWA I MODERNIZACJA BAZY PRZEDSZKOLA

W tworzeniu dobrego wizerunku placówki i warunków do pracy z dziećmi sprzyja odpowiednia baza i wyposażenie, Najbliższe lata będą poświęcone trosce o utrzymanie placówki w odpowiednim stanie technicznym, uzupełnianie wyposażenia placówki w ciekawe pomoce dydaktyczne, zabawki i sprzęty edukacyjne oraz sprzęt audiowizualny.

DALSZA PRACA NAD NASZĄ KONCEPCJĄ

1. Koncepcja pracy przedszkola jest przygotowywana, modyfikowana i realizowana we współpracy z rodzicami.
  2. Koncepcja uwzględnia potrzeby rozwojowe dzieci, specyfikę pracy przedszkola oraz zidentyfikowane oczekiwania środowiska lokalnego.
  3. Koncepcja pracy przedszkola jest znana rodzicom i przez nich akceptowana.
  4. Zmiany w tekście są nanoszone przy udziale całego grona pedagogicznego i po akceptacji rodziców.
  5. Raz w roku jest podejmowana dyskusja w celu ewentualnych poprawek.