Przedszkole im. Cecylii Plater-Zyberkówny (Warszawa)

Przedszkole im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna  24/26, Warszawa

• taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne
  • kółko kulinarne
  • matematyka
  • własny ogród
  • zajęcia sportowe

Grupa 3-latków
Grupa 3-4latki mamy 2 wolne miejsca. Opłata za pobyt dziecka w naszym przedszkolu wynosi 1500 zł miesięcznie (płatne przez 10 miesięcy). Opłata wpisowa wynosi 1100zł (płatne przy podpisaniu umowy) Wszystkie zajęcia dodatkowe, które odbywają się w przedszkolu wliczone są w cenę czesnego, poza Legorobotyką dla 5 i 6 latków. Szczegółowe informacje udzielane są w sekretariacie przedszkola. Zapraszamy też na naszą stronę internetową. https://przedszkole.platerki.pl/
od 1500 PLN
Grupa 5-latków
W grupie 5-6 latków mamy 1 wolne miejsce. Zapraszamy. Opłata za pobyt dziecka w naszym przedszkolu wynosi 1500 zł miesięcznie (płatne przez 10 miesięcy). Opłata wpisowa wynosi 1100zł (płatne przy podpisaniu umowy) Wszystkie zajęcia dodatkowe, które odbywają się w przedszkolu wliczone są w cenę czesnego, poza Legorobotyką. Szczegółowe informacje udzielane są w sekretariacie przedszkola. Zapraszamy też na naszą stronę internetową. https://przedszkole.platerki.pl/
od 1500 PLN

Przedszkole Platerki dysponuje przestronnymi salami, gdzie odbywają się codziennie zajęcia, a także zabytkową aulę ze sceną i salę gimnastyczną, gdzie dzieci mają lekcje rytmiki oraz zajęcia ruchowe. Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat.   Uczymy w kameralnych grupach i ciepłej, rodzinnej atmosferze troszczymy się o to, by początek przygody z edukacją rozwijał dziecięcą ciekawość świata w przyjaznym otoczeniu oraz bezpiecznych relacjach. By wspierać rozwój dzieci i odpowiadać na ich potrzeby emocjonalne, nasze wychowawczynie łączą psychologię pozytywną z różnymi metodami dydaktycznymi, tj. plan daltoński, pedagogika Marii Montessorii, glottodydaktyka, czy Metoda Dobrego Startu.  Dzieci codziennie mają zajęcia z jezyka angielskiego.  Zdrowe posiłki przygotowywane są na miejscu Prowadzimy zajęcia z psychologiem i pedagogiem oraz z sensoplastyki. Przygotowujemy dzieci do nauki szkolnej w „Zerówce” w Platerkach. Program Zerówki włączony jest w...

Zajęcia dodatkowe:

Kuchcikowo

Podczas zajęć kulinarnych dzieci samodzielnie przygotowują zdrowe wypieki i posiłki w naszej kuchence szkolnej i chętnie wykorzystują własnoręcznie sadzone zioła.

Akademia wynalazców

Rozbudzamy w dzieciach ciekawość naukową i uczymy je rozumienia otaczającego nas świata podczas zajęć z widowiskowymi eksperymentami.

Judo

Chłopcy i dziewczynki w Platerkach od najmłodszych lat ćwiczą judo, które pomaga zwiększać pewność siebie, a także rozwija zdolności motoryczne i poznawcze.

Zajęcia muzyczne i rytmika

to czas radosnej zabawy w kontakcie ze sztuką małą i dużą. Słuchamy, gramy, śpiewamy i pomagamy zdobywać pewność siebie.

Sensoplastyka

To zajęcia wspierające harmonijny rozwój sensoryczny dzieci, w parze z zajęciami plastycznymi. W gabinecie pani psycholog znajduje się też sala do zajęć SI.

Legorobotyka

To zajęcia dodatkowo płatne prowadzone przez specjalistów z zewnętrznej firmy. Rozwijają one małą motorykę u dzieci, ich wyobrażnię przestrzenną, i są wstępem do zainteresowania się kodowaniem.