Przedszkole Miasteczko Dzieci (Warszawa)

Przedszkole Miasteczko Dzieci
Ogrodowa  58, Warszawa

Grupa 3-latków
cena zawiera koszty wyżywienia
od 1900 PLN

DZIECI MUZYK SZTUKA WYMARZONE MIEJSCE PEŁNE HARMONII I RADOŚCI POZNAWANIA PASJA DO NAUKI Języka Angielskiego   Indywidualna adaptacja. Świetna kadra.   Od 10 lat prowadzimy językowe przedszkole , gdzie świetny zespół nauczycieli, z ogromną pasją dba o rozwój każdego przedszkolaka. Wyróżniamy się sposobem edukacji języka angielskiego, dzięki czemu dzieci przyswajają angielski dużo szybciej. Lektorzy angielskiego, którzy są obecni z dziećmi w każdej grupie zarówno na zajęciach edukacyjnych jak i podczas codziennych czynności przekazują umiejętności językowe w formie zabawy jak i poprzez używanie języka do codziennej komunikacji. Od początku istnienia przedszkola uczestniczymy w międzynarodowym programie Internationale Kindergarden , w trakcie programu przedszkole odwiedziło ponad 100 animatorów zajęć z najdalszych zakątków świata.     MUZYKA ŚWIATA Niesamowici Muzycy, Artyści,Kompozytorzy. Naszym celem jest rozwijanie wrażliowości i...