Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia - Białołęka (Warszawa)

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia - Białołęka
Brzozowy Zagajnik 7, Warszawa

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia na Białołęce to miejsce, w którym dzieci zdobywają wiedzę i umiejętności umożliwiające im udany start w szkole. Staramy się tworzyć przestrzeń, gdzie dzieci odkrywają świat, rozwijają swoje zainteresowania, zawierają pierwsze, wielkie przyjaźnie.   Przedszkole mieści się w cichej i zielonej okolicy domków jednorodzinnych, z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość lasu zachęca do częstych spacerów i zabaw na łonie natury. Dzieci mają okazję w bezpośredni sposób obserwować zjawiska oraz procesy zachodzące w przyrodzie.   Ulubionym miejscem zabaw naszych przedszkolaków jest przestronny i bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne urządzenia i atrakcyjne zabawki.   Przedszkolaki mają do dyspozycji jasne i przestronne sale z ciekawymi kącikami zabaw. Dużym atutem naszego przedszkola jest sala gimnastyczna, w której odbywają się zajęcia dodatkowe.   Teatrzyki, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wycieczki do interesujących miejsc – to...