Przedszkole Integracyjne Nasz Domek (Warszawa)

Przedszkole Integracyjne Nasz Domek
Zdziarska 26, Warszawa

• język francuski
  • język hiszpański
  • ceramika
  • taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne
  • kółko kulinarne

Przedszkole Integracyjne Nasz Domek położone jest w cichym i spokojnym miejscu, z dala od hałaśliwych ulic. Lokalizacja daje gwarancję spokoju i bezpieczeństwa. Zaparszamy do naszych placówek: - Przedszkole Integracyjne, ul. Zdziarska 26 - Integracuyjny Żłobek Muzyczny, ul. Małej Żabki 15 - NIepubliczny Żłobek Integracyjny, ul. Małej Żabki 15 - NPBL. Przedszkole z Od. Int, ul. Małej Żabki 15 Dzieci aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu zawsze, kiedy tylko pozwala na to pogoda. Dzieci uczą się i bawią w dużych, przestronnych i kolorowych pomieszczeniach. Przy każdej sali są łazienki, do których dzieci mają bezpośredni dostęp. Placówki wyposażone są w sprzęt odpowiadający standardom bezpieczeństwa. Zestawy zabawek i pomocy naukowych dobrane są w taki sposób, aby pobudzać wyobraźnię i rozwój każdego dziecka. Wszystkie sprzęty posiadają wymagane atesty.   CELE/MISJA NAUCZANIA W NASZYM DOMKU OPIEKA Możliwość...

Cele i Zadania:

01. Naszym pragnieniem jest to, żeby dzieci, które do nas przyjdą, czuły się bezpieczne, wysłuchane i zrozumiane. Każde dziecko akceptujemy takim jakie jest – z wszystkimi wadami i zaletami – każde jest dla nas bardzo ważne.

02. Chcemy stworzyć dzieciom przyjazne warunki i atmosferę zbliżone jak najbardziej do warunków domowych, stad też uważnie dobieramy personel, który te warunki i atmosferę tworzy. Pragniemy współdziałać z rodzicami w wychowywaniu dziecka.

03. Zapewniamy dzieciom w czasie ich pobytu w przedszkolu odpowiednie do wieku i stanu zdrowia dziecka wyżywienia zgodnie z normami i zasadami dietetyki.

04. Naszym zadaniem jest również zagwarantowanie Państwa dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej i edukacyjnej przez prowadzenie zajęć dydaktycznych, właściwych do wieku dziecka.

05. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.

06. Uczymy je samodzielności i współdziałania w grupie rówieśniczej.

Współpracujemy z:

• Specjalistami: