Hakiel Akademia Tańca i Wesołe Motylki (Warszawa)

Hakiel Akademia Tańca i Wesołe Motylki
MODLIŃSKA  129

Wesołe Motylki Zajęcia taneczno-plastyczne dedykowane dzieciom od 2 do 3 roku życia. Wspólna zabawa przy muzyce, wspierająca rozwój koordynacji i motoryki oraz sprzyjająca adaptacji w nowym otoczeniu i poznawaniu świata. Maluchy mają okazję nawiązać kontakty z rówieśnikami, a w trakcie zabaw tanecznych i plastycznych odkryć pasję, wyrazić siebie i swoje uczucia. Czas trwania zajęć: 60 min   Oferujemy również organiazcję urodzin: Spraw, by urodziny Twojego dziecka były niezapomniane! Zaproś małych Gości do jednej z 5 akademii w warszawie i pozwól im na wspólną zabawę pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Urodziny w Akademii, to zaoszczędzony, czas, pieniądze i radość Twojego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Uzgodniony wcześniej scenariusz zabawy Specjalnie zaprojektowane zaproszenia dla Gości   Opcja podstawowa   Doświadczony prowadzący Dekoracja sali Upominki dla dzieci 2,5 godziny zabawy! Możliwość wybrania...