Sealart Szkoła Rysunku i Malarstwa (Warszawa)

Sealart Szkoła Rysunku i Malarstwa
Wólczyńska 55, Warszawa

• animacje

Kursy rysunku, malarstwa i grafiki dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach, które pragną nauczyć się rysować oraz malować. Tworzymy miejsce, gdzie z zamiłowaniem przekazujemy wiedzę oraz szlifujemy umiejętności naszych kursantów. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów Politechniki Warszawskiej i Akademii Sztuk Pięknych. Starannie dbamy o to, aby zajęcia w naszych placówkach przebiegały w przyjaznej atmosferze. Nasze placówki: Warszawa – Bielany ul. Wólczyńska 55 Warszawa – Wilanów ul. Oś Królewska 28/u6 Legionowo ul. Zegrzyńska 11a, 05-119 Legionowo Prowadzimy kursy dla dzieci. Jeśli dziecko chętnie rysuje, sięga po kredki i farby a jego prace zaskakują kreatywnością czy dokładnym wykonaniem to znak, że mamy do czynienia z talentem, który trzeba rozwijać i pielęgnować. Kurs rysunku dla dzieci, który oferuje nasza szkoła to doskonałe...