Multicentrum (Warszawa)

Multicentrum
Porajów  14

MulitCentrum znajduje się przy Oddziale Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Białołęka. Jest to placówka dydaktyczna, interaktywna, korzystająca z najnowszych osiągnięć technologii informatycznych. Dzieci uczą się poprzez zabawę.   Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Wystarczy posiadać kartę biblioteczną i zapisać się na wybrane warsztaty. Zapraszamy indywidualnych uczestników oraz grupy zorganizowane z przedszkoli, szkół i świetlic.   Oferta dla indywidualnych uczestników:   ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE Popołudniowe warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, które chcą poszerzać wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania. Zajęcia organizowane są od poniedziałku do piątku w cyklach dwumiesięcznych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Uczestnik warsztatów musi mieć ukończony wiek wymagany w przypadku danych zajęć. Na zajęcia obowiązują zapisy. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. ZAJĘCIA RODZINNE W soboty organizowane są zajęcia rodzinne przeznaczone dla...