Malinowo - zajęcia dla dzieci (Warszawa)

Malinowo - zajęcia dla dzieci
Kondratowicza  4

Malinowo to przestrzeń, w której dorośli mogą wypocząć, a młodsi skorzystać z fantastycznych zajęć. Znajdziecie tu w pełni wyposażone trzy sale warsztatowe, kawiarnię z widokiem na edukacyjną Salę Zabaw, malutkie toalety oraz wiele udogodnień dla dzieci. Malinowo to miejsce, w którym poczujecie się swobodnie, wygodnie, po prostu dobrze.     Organizujemy zajęcia dla dzieci     Poprzez kreatywne, dostosowane do wieku zajęcia wspieramy rozwój dzieci, a wszystkie działania oparte są o twórczą zabawę, wpisaną w naturalne potrzeby małych ludzi. Promujemy ideę warsztatów familijnych jako świetnej formy na aktywne spędzanie czasu wolnego przez całą rodzinę. Organizujemy warsztaty z umiejętności wychowawczych dla rodziców , gdzie poprzez praktyczne ćwiczenia mogą zgłębić trudną sztukę wychowania. Posiadamy również duże doświadczenie w wyprawianiu dziecięcych przyjęć urodzinowych i imprez okolicznościowych , w których liczy się każdy szczegół i każde życzenie....