Żłobek Wesołe Słoniątko Tychy (Tychy)

Żłobek Wesołe Słoniątko Tychy
Filaretów 5 i Batorego 68, Tychy

Żłobek Wesołe Słoniątko to żłobek który posiada 2 lokalizacje w mieście Tychy. Siedziba główna dla dzieci starszych mieści się w przy ul. Filaretów 5 dla dzieci starszych od 1,5 roku do lat 3. Oddział dla dzieci młodszych od 20 tygodnia do 1,5 roku mieści się przy ul. Batorego 68.  Żłobek Wesołe Słoniątko  jest żłobkiem zarejestrowanym w Urz. Miasta Tychy, i podlega nadzorowi sprawowanemu m.in. przez  Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urz. Miasta Tychy, Państwową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Tychach czy Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Tychach.  Żłobek Wesołe Słoniątko posiada w swoich 2 siedzibach monitoring wszystkich sal za wyjątkiem łazienek. Naszą kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów (posiadających wykształcenie przedszkolne czy wczesnoszkolne), pielęgniarek i opiekunów, którzy pracę z dziećmi traktują jako powołanie, nie przymus.  Przyjmujemy do Nas dzieci zamieszkałe w Tychach,...

Proponowane zajęcia:

• zabawy plastyczno - manualne
  • zabawy muzyczno - rytmiczne
  • zabawy ruchowe
  • zajęcia rehabilitacyjne
  • bajkoterapia
  • obserwację psychologiczno - logopedyczną
  • naukę języka angielskiego - dla dzieci starszych
  • i inne