Żłobek nr 3 Krzyś (Rzeszów)

Żłobek nr 3 Krzyś
Rataja  6

Żłobek nr 3 „Krzyś” zlokalizowany jest na osiedlu Krakowska Południe, przy ulicy Rataja 6a. Obecnie oferuje 150 miejsc w pięciu grupach wiekowych. Żywienie: Prawidłowe żywienie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na stan zdrowia oraz ogólny rozwój dzieci, szczególnie w okresie intensywnego wzrostu. Żłobek nr 3 „Krzyś” zlokalizowany jest na osiedlu Krakowska Południe, przy ulicy Rataja 6a. Obecnie oferuje 150 miejsc w pięciu grupach wiekowych. Żywienie pływa na funkcje poznawcze, samopoczucie oraz chroni organizm przed wieloma zdrowotnymi konsekwencjami w późniejszym wieku. Żywienie dzieci w żłobku odbywa się zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. Aleksandra Szczygła Cennik: 1. Opłata za pobyt dziecka w żłobku wynosi: 336 zł miesięcznie (12 % minimalnego wynagrodzenia). 2. Opłata za wyżywienie w formie dziennej stawki żywieniowej – 5 zł. 3. Dodatkowa opłata za każdą rozpoczętą...