Żłobek nr 4 Sasanka (Rzeszów)

Żłobek nr 4 Sasanka
Architektów 4/U6

Bo jakie początki, takie będzie wszystko” J. A. KOMEŃSKI Dzieci w najwcześniejszym etapie swojego dzieciństwa potrzebują nie tylko bezpiecznych i przyjaznych warunków rozwoju, ale także pięknego i zróżnicowanego otoczenia, które dostarczy im wielu wrażeń i doświadczeń – dlatego żłobek! Do prawidłowego rozwoju dzieci niezbędna jest pomoc oddanych, wrażliwych na ich potrzeby i gotowych do pomocy opiekunów czyli osób które dadzą poczucie bezpieczeństwa, zbudują zaufanie do otaczającego świata, nauczą prawidłowych relacji emocjonalnych; radzenia sobie z lękiem i stresem – dlatego żłobek! Doświadczenia pierwszych lat dzieciństwa, umiejętność bycia w grupie, zdobywanie nowych umiejętności, odkrywanie talentów, samodzielność, kreatywność – to fundament pod przyszłe sukcesy – dlatego żłobek! Spełniony zawodowo, dowartościowany, spokojny i kochający rodzic jest dla dziecka cenniejszy przez kilka godzin dziennie, niż sfrustrowany, pełen niepokoju i stresu...