Centrum Rozrywkowe Kolorowy Świat (Rzeszów)

Centrum Rozrywkowe Kolorowy Świat
ul. Z. Kozienia  7

Kolorowy Świat to całoroczny plac zabaw, znajdujący się na ul. Z. Kozienia 7. Zapraszamy wszystkie dzieci do 11 roku życia w godzinach: poniedziałek – piątek od 10:00 do 20:00, weekendy oraz Święta od 9:00 do 20:00. Pobyt w Kolorowym Świecie to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. W czasie zabaw dzieci, rodzice mogą odpocząć przy kawie lub skorzystać z zajęć fitness lub squasha. Kolorowy Świat oferuje liczne atrakcje dla dzieci! Głównymi są: duża 4 poziomowa konstrukcja z dwoma kładkami, tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampoliny, armatki pneumatyczne, wspinaczka dmuchańce do zjeżdżania i skakania. Kolorowy Świat posiada specjalnie przygotowaną strefę dla malucha z mięciutką podłogą, gdzie znajduą się m.in.: duża ilość zabawek typu: domek i całe jego wyposażenie wraz z dużą kuchnią i sprzętem AGD (pralka, lodówka, odkurzacz itp.), zjazd na roller coster, dziecięce pojazdy,...