Przedszkole Puchatek (Rumia)

• taniec nowoczesny
  • balet
  • zajęcia teatralne

Przedszkole Puchatek  jest placówką językowo-artystyczną. Organizujemy codziennie lekcje języka angielskiego. Naszym językowym patronem jest szkoła Helen Doron oraz British School. Dwa razy w tygodniu śpiewająco uczymy języka hiszpańskiego. Spotkania z językami obcymi dają mnóstwo radości i lepszy start w szkole. Ponadto współpracujemy ze Szkołą Helen Doron, ich lektorzy prowadzą zajęcia w naszym przedszkolu.   Posiadamy trzy placówki:   Główna siedziba Puchatka -przy ul. Świętojańskiej mieści się również żłobek. W budynku znajduje się 6 sal dla dzieci. Przed przedszkolem jest duży, ogrodzony plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Przedszkole Puchatek , ul. Katowicka 17C, Rumia - w filii przedszkola dostępne są 4 sale dla dzieci. Przedszkole w swojej okolicy ma park z placem zabaw, do którego chodzimy. Przedszkole Puchatek, ul. Bydgoska 2, Rumia - to 3 duże sale dla dzieci, sala baletowo- gimnastyczna z lustrami, sala do zajęć dodatkowych i zajęć...

ZAJĘCIA DODATKOWE OPŁACANE PRZEZ PRZEDSZKOLE:

• język angielski – codziennie
  • język hiszpański – 2 x w tygodniu
  • rytmika  – 2 x w tygodniu
  • zajęcia taneczne
  • terapia logopedyczna (Fundacja  „Dobroczyńca”)
  • zajęcia z psychologiem (Fundacja „Dobroczyńca”)
  • warsztaty artystyczne (plastyczno- techniczne)
  • warsztaty przyrodniczo- ekologiczne
  • warsztaty teatralne

ZAJĘCIA DODATKOWE OPŁACANE PRZEZ RODZICÓW

• język angielski – innowacyjna metoda Helen Doron
  • zumba
  • balet
  • karate
  • zajęcia logopedyczne
  • przedszkoliada  (zajęcia sportowe z piłką)

Jeżeli zatem chcesz, aby rozwój Twojego dziecka przebiegał harmonijnie, pozwól mu zetknąć się z wieloma formami aktywności – zarówno fizycznej, jak i umysłowej.