Miejski Zespół Żłobków Radomirek- Żłobek Nr 1 (Radom)

Miejski Zespół Żłobków Radomirek- Żłobek Nr 1
Polskiego Czerwonego Krzyża  13
26-600 Radom

W skład Miejskiego Zespołu Żłobków „Radomirek” w Radomiu wchodzą dwie wyspecjalizowane placówki: Żłobek Nr 1 w Radomiu , położony przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 13 oraz Żłobek Nr 2 w Radomiu , usytuowany przy ul. Michałowskiej 7.   Żłobki są czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30.   W Żłobku Nr 1 funkcjonuje 6 grup dzieci, a w Żłobku Nr 2 opieka sprawowana jest nad dwoma grupami podopiecznych. Wszystkie dzieci objęte są wyspecjalizowaną opieką. Zatrudniamy wykwalifikowany personel: opiekunki dziecięce i pielęgniarki. Ważne jest dla nas, aby pracujące w Żłobku osoby oprócz zapewniania dzieciom wsparcia, bezpieczeństwa i rodzinnego ciepła potrafiły przekazać pierwsze podstawy dobrego wychowania. Każdego dnia poprzez zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowo-umuzykalniające dbamy o wszechstronny rozwój naszych pociech. W Żłobkach szczególną uwagę przywiązujemy do prawidłowego wyżywienia dzieci. Żłobek Nr...