Przedszkole i Żłobek Raj Maluszka (Poznań)

Przedszkole i Żłobek Raj Maluszka
Warszawska 61, Poznań

• animacje
  • indywidualna opieka nad dziećmi

Przedszkole i Żłobek Raj Maluszka mieści się w Poznaniu przy ulicy Warszawskiej z bardzo dogodnym dojazdem samochodem lub transportem miejskim. Jest to dom wolno stojący dostosowany do funkcji żłobka: z wydzielonym bezpiecznym placem zabaw, ogrodzonym, pokrytym specjalną nawierzchnią przeciwupadkową, wyposażonym w zabawki ogrodowe dostosowane dla najmniejszych dzieci. pokoje kolorowe, jasne, przestronne (bawialnie, sypialnie) bardzo duża  łazienka przystosowana dla najmniejszych dzieci (malutkie umywalki, ubikacje, miejsce na  nocnikowanie, stanowisko do dezynfekcji nocników, stanowisko do kąpieli dzieci, przewijak). To co nas wyróżnia to doświadczenie i profesjonalna jakość usług opiekuńczo-edukacyjnych nad dziećmi. Zapewniamy dziecku warunki bytowe zbliżone do warunków domowych, gwarantujemy właściwą opiekę pielęgnacyjną i wychowawczą. Żłobek Raj Maluszka działa od  2009 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych placówek, która po wejściu w...