Sala Zabaw Kakadu w Piasecznie (Piaseczno)

Sala Zabaw Kakadu w Piasecznie
Pawia 7

Witamy w Sali Kakadu!

Zapraszamy do naszej sali zabaw, zlokalizowanej w Piasecznie przy ulicy Pawiej 7/6. Jesteśmy otwarci codziennie w godzinach: pon.- czw.  10 - 20 pt.- sob.   10 - 21 niedziela 10 - 20 . Posiadamy liczne atrakcje dla najmłodszych, jak i grup zorganizowanych. Nowocześnie i bezpiecznie wyposażona sala zabaw sprawi radość niejednemu dziecku. Dokładamy wszelkich starań, by wzbogacać naszą ofertę, bo uśmiech i radość dziecka są najważniejsze. Organizujemy również przyjęcia urodzinowe. Sprawimy, by była to impreza niezapomniana dla Państwa pociechy. Kakadu to największa sala zabaw w okolicy, przeznaczona dla wszystkich dzieci do 12 roku życia. Do dyspozycji dzieci i rodziców jest ponad 320m2 podzielonych na strefy dostosowane do wieku i umiejętności naszych podopiecznych.      Kakadu to bezpieczne miejsce zgodne z obowiązującymi przepisami  gdzie zorganizujemy wspaniale czas dla Państwa dzieci. U nas podczas zabawy maluchy zdobywają nowe umiejętności, rozwijają...