Żłobek i Przedszkole Jaś i Małgosia (Ostrołęka)

Hallera 13, Ostrołęka

Udogodnienia

• taniec nowoczesny

Żłobek i Przedszkole Jaś i Małgosia  to placówki stworzone przez ludzi, którzy kochają dzieci. Odkryliśmy ich niezwykłe dary jakimi są wrodzone talenty i otwartość na świat. Otwieramy serca i umysły na indywidualne potrzeby każdego dziecka.   Posiadamy placówki: przy ul. Hallera 13, przy ul. Kilińskiego 6a, przy ul. Wesoła 18.   Naszym podstawowym celem opieki nad Państwa Dziećmi jest zapewnienie im bezpiecznego, swobodnego rozwoju a także indywidualne wspieranie predyspozycji każdego dziecka. Decydując się na otwarcie Żłobka i Punktu Przedszkolnego „JAŚ I MAŁGOSIA”, chcieliśmy przełamać długo funkcjonujący zły stereotyp żłobka i przedszkola - jako zła koniecznego i stworzyć ciepłe miejsce dla dzieciaczków i ich rodziców.   Dobrze wiemy jako mamy naszych dzieci, że dziecku w tym wieku najbardziej potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa, ciepło i poświęcenie mu wielkiej uwagi. Wybór niani, jako najpopularniejszej...

Zajęcia dodatkowe:

- dwa razy w tygodniu j.angielski
- plastyka
- rytmika
- spotkanie z logopeda i psychologiem
- raz w miesiacu spotkanie z teatrem