Żłobek Domowy Krasnal (Olsztyn)

Żłobek Domowy Krasnal

• animacje

Krasnal domowy żłobek powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci. Tworzymy miejsce, w którym będą czuły się jak w domu, otoczone czułą opieką.

Wiemy, że rodzice borykają się z problemem braku miejsc w żłobkach, a jednocześnie chcą wrócić do pracy i powierzyć swoje pociechy w dobre ręce.

- U nas znajdziesz opiekę dla swojego Maluszka

U Nas dzieci czują się jak w domu, bezpieczne, otoczone czułą opieką, zdobywają nowe doświadczenia i umiejętności wśród swoich rówieśników.

Opiekę nad dziećmi srawuje otwarta, wykwalifikowana kadra, młodych, kreatywnych, doświadczonych niań, które kochają maluchy i to co robią. Postaramy się,by każdy dzień był dla najmłodszych pełen budujących przygód. Maluchy mogą liczyć na wyjątkową atmosferę przepełnioną różnorodnymi atrakcjami.

Zapraszamy.