Przedszkole Bajkowy Dom (Olsztyn)

Przedszkole Bajkowy Dom
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 22

Przedszkole Bajkowy Dom dysponuje dużymi, przestronnymi i jasnymi salami . Pomieszczenia są tak urządzone, by zapewniały komfortowe warunki pobytu, zabawy i nauki. Łazienki posiadają urządzenia sanitarne specjalnie przystosowane dla potrzeb maluchów.    Posiadamy dwa place zabaw - od strony południowej wyposażony w odpowiednie dla dzieci urządzenia do zabaw, (zjeżdżalnie, bujawki, konstrukcje zręcznościowe, piaskownice) a od strony północnej z drzewami i krzewami, co daje schronienie dzieciom podczas dużego nasłonecznienia. Na czas pobytu dzieci w ogrodzie, wynoszone są: płócienny domek, zjeżdżalnia, zabawki oraz dla ochłody basenik z wodą.   Kuchnia odpowiednio zorganizowana oraz wyposażona w sprzęt i urządzenia spełniające Dyrektywę UE HACCAP, zaś panie kucharki posiadają najwyższe kwalifikacje aby posiłki były zdrowe, pożywne i smaczne. Codzienne posiłki dziecka planujemy tak, aby zawierały produkty z różnych grup żywieniowych a składniki, których mu dostarczamy były...