Publiczne Przedszkole nr 16 (Olsztyn)

Publiczne Przedszkole nr 16
Jacka Kuronia 2, Olsztyn

• taniec nowoczesny

Publiczne Przedszkole nr 16 (dawna Dawna Akademia Wychowania Przedszkolnego) to placówka publiczna, ogólnodostępna, prowadzona przez Stowarzyszenie Oświatowo - Edukacyjne "Przyjaciele Nauki na Warmii" LOG-WARM. Przedszkole mieści się przy ul. Artyleryjskiej 39 w Olsztynie.

Zapewniamy dzieciom posiłki w ilości od trzech do pięciu, w zależności od liczby godzin przebywania dziecka w Przedszkolu.

Prowadzimy 4 grupy przedszkolne:

• Grupa Biedroneczki
  • Grupa Pszczółki
  • Grupa Żabki
  • Grupa Motylki

Przedszkole jest czynne przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez osobę prowadzącą. Pracujemy w godz. od 6:00 do 18:00. W szczególnie uzasadnionych przypadkach czas pracy może być wydłużony, jednak nie dłużej niż do godziny 20:00.

przedszkole-awp.pl

Przedszkole realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego w godzinach 8:00 do 13:00.

Naszym podopiecznym proponujemy również zajęcia dodatkowe tj. język angielski, tańce, zajęcia artystyczne.