Międzynarodowe Przedszkole i ŻŁobek Britannica (Olsztyn)

Międzynarodowe Przedszkole i ŻŁobek Britannica
Pstrowskiego 23, OLSZTYN

• taniec nowoczesny
  • balet
  • zajęcia teatralne
  • matematyka

BRITANNICA – międzynarodowy żłobek i przedszkole niepubliczne w Olsztynie   Przedszkole, w którym Twoje dziecko z radością rozwinie indywidualne talenty BRITANNICA to wyjątkowe żłobki oraz przedszkola niepubliczne w Olsztynie. Wspólnie z zespołem ekspertów stworzyliśmy przestrzeń, w której nasi Mali Podopieczni:   ·         czują się bezpiecznie, ·         szczęśliwie spędzają swoje dzieciństwo, ·         odkrywają świat oraz swoje pasje i umiejętności, ·         chłoną języki obce, ·         uczą się otwartości, szacunku i tolerancji.   Przedszkole językowe: zapewniamy dzieciom doskonały start do biegłego porozumiewania się j. angielskim. Wielojęzyczność Wiemy, jak szybko dzieci chłoną języki obce. Dlatego pozwalamy się im „zanurzyć” w ich świecie – tak, aby w naturalny sposób rozwijały kompetencje lingwistyczne od najmłodszych lat. Nasze przedszkole językowe zapewnia codzienne lekcje j. angielskiego z native...