Park Trampolin 7 Jump Street (Olsztyn)

Park Trampolin 7 Jump Street
Leonharda  7

Park Trampolin 7 Jump Street w Olsztynie to aż 100 trampolin na 1000 metrach kwadratowych. Oferujemy miejsce na skoki, akrobacje powietrzne, ale też przestrzeń na super urodziny i odpoczynek!   Amatorzy skakania mają tutaj do wyboru szereg atrakcji – trampoliny tworzą specjalne pola do gry w zbijaka, siatkówkę czy koszykówkę. Każdy, kto nas odwiedzi, może wybić się, bez problemu włożyć piłkę do kosza i poczuć się przy tym jak zawodnik NBAJ. W 7 Jump Street są do dyspozycji min. dwa duże baseny z gąbkami, w których można bezpiecznie wylądować po powietrznych ewolucjach. Dysponujemy też Strefą Malucha : dla dzieci do 11 lat. Rodzice mogę wchodzić nie płacąc za bilet. W strefie znajduje się  basen z gąbkami oraz kładki sprawnościowe- dzieci mogą spychać się z kładek (walki gladiatorów).   Obiekt jest bardzo nowoczesny. Poza częścią rekreacyjną znajduje się tu pełne zaplecze sanitarne – szatnie, prysznice, toalety . Specjalnie dla naszych gości stworzyliśmy również bar z...