Dom Koziołka Lubelskiego (Lublin)

Dom Koziołka Lubelskiego
Świętoduska 18

Miły Gościu, witaj w moim domu! Cieszę się, że Cię tu widzę. Jestem Koziołkiem Lubelskim – tym samym, którego zapewne kojarzysz z herbu Lublina. Jestem symbolem tego pięknego miasta i nikt nie wie o nim tyle, co ja! Czy myślałeś kiedyś o podróży w czasie? Z ogromną przyjemnością zabiorę Cię w taką właśnie wędrówkę przez całe stulecia! Uwielbiam opowiadać o tym, co wydarzyło się w Kozim Grodzie przez kilka wieków, odkąd w nim zamieszkałem. Legendy, zabawne anegdoty i historie, które czasem jeżą włos na głowie – jeśli zechcesz, podzielę się z Tobą wszystkim, co tylko wiem! Na pokazy zapraszam przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, młodzież oraz całe rodziny. Ze mną wspaniale bawić się można w każdym wieku! Serdecznie zapraszam turystów, którzy odwiedzają Kozi Gród – mój Dom jest obowiązkowym punktem na turystycznej mapie atrakcji Lublina! Dlaczego warto wybrać się na interaktywny pokaz do Domu Koziołka Lubelskiego?             Poznacie najciekawsze lubelskie...