Mania Skakania trampoliny&park linowy (Lublin)

Mania Skakania trampoliny&park linowy
Krochmalna 13i

Nie masz pomysłu gdzie wybrać się z rodziną lub znajomymi, aby aktywnie spędzić czas, a przy tym dobrze się bawić oraz wyładować energię ? Do dyspozycji udostępniono Park trampolin , w którym mieszczą się:     Zjazd tyrolski (ograniczenie wagowe do 50 kg)     3 baseny z gąbkami     Trampoliny poziome i skośne     2 ścieżki trampolinowe do różnego rodzaju skoków zakończone koszami     Miejsce do gry w zbijaka     Skrzynię oraz huśtawkę do skoków w gąbki   Mini park linowy obejmujący   ścianki do wspinaczki wykończony basenem z gąbkami, co powoduje, że dzieciaczki mogą spokojnie próbować swoich sił podczas wspinaczki. Przeznaczony dla dzieci w wieku 7-16 lat, wadze do 60 kg i wzroście nieprzekraczającym 175cm (maksymalnie 15 osób jednocześnie).* *możliwość korzystania z mini parku linowego w cenie biletu na trampoliny   Sala Zabaw dla dzieci poniżej 6 roku życia, w której znajdują się:     zjezdżalnie w tym rolkowa     domki tematyczne     basen z kulkami...