Żłobek Baby Ocean angielsko-włoski (Łomianki)

Żłobek Baby Ocean angielsko-włoski
Warszawska 31, Łomianki

Standard

• ceramika
  • kółko kulinarne
  • indywidualna opieka nad dziećmi
  • warsztaty dla rodziców

Żłobek Baby Ocean to placówka o profilu angielsko-włoskim. Nauczyamy dzieci języków poprzez  immersję językową, czyli przebywanie w otoczeniu wypełnionym danym językiem. Dzięki temu staje się on naturalnym środowiskiem dzieci. 3 języki do trzeciego roku życia – to nasze hasło przewodnie. Stonowane kolorystycznie wnętrza, zdrowe posiłki, wspaniała kadra – to wszystko sprawi, że dzieci czują się u nas, jak w domu. Przyjdź i zanurz się w naszym językowym oceanie!   Immersja językowa – Early Partial Immersion   Język angielski i włoski używane są jako drugi i trzeci język komunikacji podczas codziennych sytuacji, a także wybranych zajęć. Część opiekunów używa języka polskiego, a kolejnych dwóch konsekwentnie języka angielskiego i włoskiego. Dzieci mogą zwracać do wszystkich opiekunów w mowie ojczystej, jednak opiekunowie mówiący w języku angielskim i włoskim zawsze odpowiadają w języku obcym według zasady: jedna osoba jeden język. Dzięki metodzie Early Partial Immersion dzieci...

W czesne wliczamy:

• immersja językowa (język włoski i angielski)
  • warsztaty plastyczne, ceramiczne, kulinarne
  • bajkoterapia, muzykoterapia
  • dodatkowe atrakcje dla dzieci organizowane cyklicznie: spotkania z ciekawymi gośćmi, wizyty teatrów, eksperymenty itp.
  • zajęcia/konsultacje z logopedą, psychologiem – zarówno w czasie adaptacji, jak i podczas dalszego pobytu dziecka w placówce