Przedszkole Chatka Skrzatka (Legnica)

Przedszkole Chatka Skrzatka
Mickiewicza 31/1, Legnica

• zajęcia teatralne
  • warsztaty dla rodziców

Grupa 2-latków od 400 PLN
Grupa 3-latków od 400 PLN
Grupa 4-latków od 400 PLN
Grupa 5-latków od 400 PLN
Grupa 6-latków od 400 PLN

Nasza placówka to przedszkole, które spełnia oczekiwania współczesnego rodzica ponieważ główny nacisk kładzie na jakość kształcenia i wychowania dzieci. Przedszkole mieści się w pięknej zabytkowej kamienicy w dzielnicy Tarninów. Okna wychodzą na Park Miejski. Wystrojem plastycznym naszej placówki zajął się Pan Grzegorz Niemyjski, legnicki artysta plastyk, który zadbał o to żeby przedszkole sprawiało miejsca z krainy baśni. Nasze sale, to królestwo w którym panują dzieci wspomagane przez doświadczone, profesjonalne grono pedagogiczne. Jesteśmy placówką oświatową, posiadamy wpis do Ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Legnicy nr: 215/2012 Nasze  przedszkole   rozwija profesjonalnie poprzez zabawę. Jest to możliwe dzięki: 3  małym grupom  - 12  dzieci wykwalifikowanej kadrze przyjaznemu domowemu otoczeniu specjalnie przystosowanym salom Zapraszamy na zajęcia całodniowe oraz kilkugodzinne. Mieszczące się w samym centrum  Legnicy  Przedszkole Niepubliczne „...

Mając na uwadze wszechstronny rozwój dziecka w ramach podstawowej oferty edukacyjnej wykorzystujemy  programy, które  są   zgodne  z  nową  „Podstawą programową”

• Program wychowania przedszkolnego „Przygoda   z uśmiechem"  wyd-2014 r. autor. Anna Łada-Grodzicka,Bożena Godzimirska. wyd. WSiP-03/WP/15/16
  • Program Edukacji Matematycznej- Dziecięca Matematyka autorstwa E. Gruszczyk-Kolczyńskiej
  • E. Lewandowska, B. Maciszewska „Program nauczania języka angielskiego na poziomie przedszkolnym” i klas "

W ramach czesnego zapewniamy:

•     profesjonalną opiekę pedagogiczną przez  9   godzin dziennie. Przedszkole czynne od 06:00 - 20:00.
  •     zajęcia rytmiczno - muzyczne
  •     zajęcia warsztatowe  dla rodziców i dzieci
  •     zajęcia otwarte dla rodziców
  •     zajęcia z j. angielskiego