Przedszkole Zielona Wyspa (Kraków)

Przedszkole Zielona Wyspa
Judyma 16

Od września 2008 roku do czerwca 2016 roku prowadziliśmy Niepubliczne Przedszkole Kropelka na Ruczaju. Wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi stało się skarbnicą wiedzy na temat wychowania, nauczania i opieki nad dziećmi. Wychodząc na przeciw potrzebom Rodziców otwarliśmy oddział przedszkolny w placówce przy ul. Judyma 16. Od 1 stycznia 2018r. nasze przedszkole będzie działało jako Publiczne Przedszkole Zielona Wyspa. Oznacza to dla Rodziców odpłatność na takich samych zasadach jak w przedszkolach samorządowych, tj. 5 godzin podstawy programowej za darmo, każda następna rozpoczęta godzina 1zł. W tej chwili prowadzimy nabór do grupy 4-5 latków oraz 3 latków. Przedszkole nie może być nudne! Kto chciałby chodzić do nudnego przedszkola? Przedszkole Zielona Wyspa stosuje indywidualne podejście do każdego dziecka, dbamy o wszechstronny i harmonijny rozwój oraz o poczucie przynależności do grupy. Proponujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, tak by każde dziecko znalazło...