Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School (Kraków)

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School
Os. Szkolne 37, Kraków

• taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne

Grupa 3-latków od 800 PLN
Grupa 4-latków od 800 PLN
Grupa 5-latków od 800 PLN
Grupa 6-latków od 800 PLN

Nasze przedszkole jest placówką edukacyjną z propozycją skierowaną do dzieci od 2 do 7 lat (zerówka). Przedszkole jest czynne od 7.00 do 17.00

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School  posiada duże, przestronne pomieszczenia w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci, do działań dydaktycznych i do zabawy. Na powierzchni ponad 250 m 2  mamy salę rytmiczno-zabawową oraz 4 klasy – przestrzenie otwarte, nie dzielone na grupy – tak, aby dzieci mogły swobodnie korzystać ze wszystkiego, co jest im niezbędnie w zabawie i nauce.   Przedszkole położone jest tuż obok Zalewu Nowohuckiego, wokół którego na 3 hektarach parku są pięknie zagospodarowane tereny rekreacyjne, sportowe i zabawowe. Korzystamy z nich w ramach codziennych spacerów, a także (gdy pogoda pozwala) w sportowe wtorki. Dużo się u nas dzieje! Mnóstwo zabawy, dużo nauki, radości i satysfakcji. Stawiamy na edukację i wychowanie i to są nasze atuty. Dzieci XXI wieku uwielbiają uczyć się i zdobywać wiedzę niemal w każdej dziedzinie! Ich zainteresowana i potrzeby są zbieżne z naszymi oczekiwaniami oraz propozycjami. Język angielski, stosowany...

Oferujemy:

• niskie czesne i wpisowe

• wspaniałą lokalizację – blisko Zalewu NH

• wszystko w cenie, brak opłat dodatkowych

• ponad 250m2 przestrzeni

• kameralne grupy

• pyszny catering

• pełen pakiet świetnej zabawy i edukacji:

– język angielski
– rytmika, taniec spontaniczny
– bajkoterapia
– współpraca psychologa i logopedy

– zajęcia sportowe, trampoliny

karate

zumba

– cykliczne warsztaty przyrodnicze i podróżnicze

– dogoterapia
– robotyka