Przedszkole Terefere2 (Kraków)

Przedszkole Terefere2
zobacz więcej (6)
Adres:
Zdunów 18b LU2 i LU3 , Kraków (Borek Fałęcki)
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Cennik

Grupa mieszana
Promocja! Dla dwóch pierwszych osób przy zapisie do 15.10 na hasło Przedszkola.edu.pl abonament 300pln przez 6 miesięcy,
od 750 PLN

Opis obiektu

Po sukcesie trzech krakowskich żłobków Terefere oraz Przedszkola postanowiliśmy otworzyć drugie przytulne przedszkole Terefere2. Lokal sąsiaduje z jednym z naszych żłobków przy ul. Zdunów w Borku Fałęckim. Jesteśmy miejscem edukacji dziecka, w którym stawiamy na różnorodne metody nauczania i twórczą edukację. Jesteśmy przedszkolem otwartym, przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 lat do 6-go roku życia. Terefere2 to przedszkole, które ma wielokulturowy charakter, zapraszamy dzieci wszystkich narodowości, ras oraz religii. Uczymy dzieci szacunku i tolerancji do innych, zapoznajemy dzieci z innymi kulturami, pokazujemy jak żyją ludzie w innych częściach świata. W Terefere2 stawiamy na wzmacnianie naturalnego rytmu rozwojowego dziecka. Dbamy o budowanie ciepłych, otwartych i pełnych szacunku relacji. Dużą wagę przywiązujemy do zaszczepiania w dzieciach zamiłowania do ruchu, pasji do nauki, twórczości oraz szeroko pojętej muzykalności. W Przedszkolu Terefere2 przystosowaliśmy...

Galeria

Program nauczania

Przedszkole Terefere2 to lokalne miejsce, gdzie najważniejsze jest Dziecko!
W kameralnym i życzliwym środowisku stawiamy na wzmacnianie naturalnego rytmu rozwoju każdego z naszych podopiecznych.


Uczymy szacunku i tolerancji do innych, zapoznajemy dzieci z różnymi kulturami oraz pokazujemy, jak żyją ludzie w innych częściach świata.


Zapewniamy dzieciom przyjazną, kameralną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę, zajęcia rozwojowe, plastyczne i muzyczne oraz przestronne, bezpieczne i kolorowe pomieszczenia.
Ogromną popularnością cieszą się nasze zajęcia dodatkowe: Szkoła Majsterkowania, Drużyna Kangura, taniec organizowany przez Małopolską Akademię Tańca oraz Dogoterapia.
Zapisz swoje Dziecko do Przedszkola Terefere2!


Abonament miesięczny za pobyt dziecka w Przedszkolu wynosi 750 zł brutto

Zapraszamy na nasza stronę na Facebooku.

https://www.facebook.com/ZlobekTerefere2

Kolorowanki