Przedszkole Akademia Muminków (Kraków)

Przedszkole Akademia Muminków
Turniejowa 40, Kraków

• język hiszpański
  • taniec nowoczesny
  • catering na imprezy
  • internet

Nasze przedszkole powstało z pasji i miłości do dziecka. Pragniemy stworzyć miejsce przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby indywidualne, miejsce w którym dziecko będzie rozwijać się w zgodzie ze swoimi wrodzonymi predyspozycjami w atmosferze ciepła i miłości.  Uśmiech i szczęście dziecka są dla nas najważniejsze! Wiek przedszkolny charakteryzuje się ogromną potrzebą ruchu, niesamowitymi pokładami energii, chęcią do ciągłego działania, poruszania się, pokonywania przeszkód i zdobywania nowych sprawności ruchowych! Nasze przedszkole wychodzi naprzeciw oczekiwaniom małych podopiecznych – traktując sport jako wspaniałą zabawę! Uwaga : Już w listopadzie do zajęć dodatkowych w ramach czesnego dołączą zajęcia z rytmiki oraz gimnastyki korekcyjnej.   Proponujemy również karate, balet, gimnastykę korekcyjną oraz basen. Jesteśmy otwarci na oczekiwania i propozycje rodziców. Wiek przedszkolny to najlepszy czas na naukę języka obcego.     DZIECKO W WIEKU...