Nibylandia. Sala Zabaw dla Dzieci (Katowice)

Nibylandia. Sala Zabaw dla Dzieci
Pawła Kołodzieja 44

Sala Zabaw dla Dzieci "NIBYLANDIA" to placówka przeznaczona dla dzieci w bajowym klimacie Piotrusia Pana. W sali zabaw dzieci mogą do woli bawić się w wielopoziomowej konstrukcji zapewniającej pełne bezpieczeństwo i przede wszystkim doskonałą zabawę. Dodatkową atrakcją dla dzieciaków są dwie armatki powietrzne zamontowane na wysokości ok. 2m, jedna na statku, a druga po przeciwnej stronie, tak że Maluchy mogą urządzać bitwy na piłki z gąbki. Zabawa w "NIBYLANDII" pozwala na wszechstronny rozwój psychomotoryczny każdego dziecka a także zapewnia możliwość odpoczynku rodzicom. W obiekcie znajduje się komfortowa kawiarenka oraz bezprzewodowy Internet. Placówka zapewnia wykwalifikowanych animatorów którzy oprócz gier i zabaw  zapewnią maluchom różne formy aktywności plastycznej, muzycznej i ruchowej. Szczególnie chętnie ich umiejętności wykorzystywane są przy organizowanych w NIBYLANDII przyjęciach urodzinowych. Godziny otwarcia: Osoby indywidualne: poniedziałek - niedziela:...