Przedszkole i Żłobek Kolorado (Katowice)

Przedszkole i Żłobek Kolorado
Al. Wojciecha Korfantego 138, Katowice

Grupa mieszana
od 700 PLN

Zapraszamy do Niepublicznego przedszkola integracyjnego Kolorado w Katowicach. Oferujemy opiekę dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi salami z miejscem dla 40 dzieci. Każda z grup objęta jest opieką 2 wykwalifikowanych nauczycieli. Przedszkole otwarte jest w godzinach 7.00 – 18.00 . Oferujemy pełne wyżywienie z uwzględnieniem diet dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych. Najlepsza opieka Specjalistów Zajęcia dodatkowe (język angielski, rytmka, warsztaty plastyczne, muzykoterapia), opiekę i terapię specjalistów (psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta SI, Tomatis Biofeedback, terapia ręki TUS, hipoterapia). Bogata oferta terapeutyczna Jesteśmy przedszkolem działającym w oparciu o pedagogikę Marii Montessori i edukacji włączającej , ze szczególnym uwzględnieniem zindywidualizowanej opieki oraz kompleksowej diagnostyki w zakresie psychologicznym, pedagogicznym i logopedycznym.   Opłata wpisowa: 500 zł. Opłata miesięczna: - pakiet do godziny 14.00: 700zł, - pakiet do godziny 18.00: 900zł. Wyżywienie: 22 zł/dzień, dieta specjalna 25 zł....