Przedszkole Mądry Miś (Gdańsk)

Przedszkole Mądry Miś
Kołodzieja 11, Gdańsk

• taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne
  • kółko kulinarne
  • matematyka

Witamy w Mądrym Misiu!

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola, które mieści się w Gdańsku, przy ulicy Kołodzieja 11. Jesteśmy obiektem nowoczesnym, przystosowanym do potrzeb dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego przedszkola. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom. Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 3-5 lat. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-17.30. Drodzy Rodzice, wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniego przedszkola dla Waszego Dziecka. Dobre przedszkole pełni kluczową rolę w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. Naszym zadaniem jest wszechstronna, zrównoważona edukacja oraz wprowadzenie dzieci do świata wartości. Niepubliczne przedszkole „Mądry Miś” jest nowoczesną placówką edukacyjno-wychowawczą.  Działalność rozpoczęliśmy...

Każdego dnia we wszystkich grupach odbywają się zajęcia planowe z uwzględnieniem wszystkich sfer rozwojowych:

- Edukacja językowa;

- Edukacja matematyczna;

- Edukacja artystyczna;

- Edukacja zdrowotna;

- Profilaktyka logopedyczna;

- Terapia logopedyczna.

Zajęcia dodatkowe w cenie czesnego w roku szkolnym 2015/16:

• język angielski (codziennie, w każdej grupie obecny jest lektor języka angielskiego)
  • taniec
  • profilaktyczne zajęcia  logopedyczne
  • indywidualna terapia logopedyczna
  • organizowane raz w miesiącu: teatrzyki, koncerty, itp.
  • imprezy okolicznościowe (bale i festyny)
oraz:
  • kuchcikowo
  • udział w eksperymentach  2 x w miesiącu
  • codzienne "spotkanie z książką"

Zajęcia dodatkowo płatne:

Organizowane są na życzenie rodziców. Wszystkie aktywności dodatkowo płatne, organizowane są po realizacji zajęć podstawowych, zwykle po południu lub wcześnie rano. Na takie zajęcia uczęszczać może określona liczba dzieci, a zajęcia dostosowane są zawsze do ich możliwości i wieku. Zajęcia w roku szkolnym 2014/15:

• judo
  • gimnastyka korekcyjna
  • taniec - grupa turniejowa
  • poranne zajęcia z języka angielskiego